„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Ozdoby na stół wielkanocny - warsztaty rękodzieła

Święta Wielkanocne coraz bliżej. Z tej okazji w niedzielne popołudnie  w Muzeum Historycznym odbyły się warsztaty rękodzieła.

Od godziny 13:00 na miejsce docierali wszyscy chętni do wykonywania ozdób na Święta Wielkiej Nocy. Świetnie bawili się z nami zarówno dzieci jak i dorośli. Rodzinnie lub indywidualnie uczestnicy warsztatów tworzyli: zajączki, kurki, koszyki wielkanocne, jajka oraz  motyle. Podczas warsztatów rozwijaliśmy twórczość manualną, zacieśnialiśmy  więzi rodzinne i zawieraliśmy nowe znajomości.

Dziękujemy współorganizatorom: Bibliotece Pedagogicznej, Muzeum Historycznemu oraz Miastu Przasnysz za współpracę.

19 Grudnia 2018
Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela,