”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu325
W miesiącu1989
Łącznie149796
MKiDN

PostHeaderIcon Rada o Programie Biblioteki na 2018 rok

Społeczna Rada działająca od grudnia ub.r. przy naszej Bibliotece na swoim pierwszym roboczym spotkaniu we wtorkowe popołudnie zapoznała się z Programem Działania Miejskiej Biblioteki Publicznej na rok 2018.

Przewodnicząca Rady - Pani Ewa Żbikowska poprowadziła spotkanie w formie warsztatowej. Radni w małych grupach analizowali propozycje działań Biblioteki w poszczególnych obszarach: Kultura, Edukacja i Wiedza, Wspieranie rozwoju społecznego oraz Infrastruktura i organizacja pracy Biblioteki.
Na koniec spotkania zebrano wnioski, sugestie i uzupełnienia do Programu i przekazano do rozważenia dyrektorowi i zespołowi Biblioteki.
Wkrótce zamieścimy na stronie internetowej Program Działania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu na rok 2018, który jest efektem naszej wspólnej pracy: Radnych oraz pracowników Biblioteki.

LEGIMI
Academica