”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Rada o Programie Biblioteki na 2018 rok

Społeczna Rada działająca od grudnia ub.r. przy naszej Bibliotece na swoim pierwszym roboczym spotkaniu we wtorkowe popołudnie zapoznała się z Programem Działania Miejskiej Biblioteki Publicznej na rok 2018.

Przewodnicząca Rady - Pani Ewa Żbikowska poprowadziła spotkanie w formie warsztatowej. Radni w małych grupach analizowali propozycje działań Biblioteki w poszczególnych obszarach: Kultura, Edukacja i Wiedza, Wspieranie rozwoju społecznego oraz Infrastruktura i organizacja pracy Biblioteki.
Na koniec spotkania zebrano wnioski, sugestie i uzupełnienia do Programu i przekazano do rozważenia dyrektorowi i zespołowi Biblioteki.
Wkrótce zamieścimy na stronie internetowej Program Działania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu na rok 2018, który jest efektem naszej wspólnej pracy: Radnych oraz pracowników Biblioteki.

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018