Ikona Facebooka


„MBP w Przasnyszu - róg obfitości klasyki i nowości” Joanna Rupacz

PostHeaderIcon Konkurs „Inspirująca Biblioteka”

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu Małgorzata Sobiesiak odebrała wczoraj w Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego dyplom za zajęcie II miejsca w Konkursie Marszałka Województwa Mazowieckiego „Inspirująca Biblioteka”. W bieżącym roku do udziału w Konkursie uprawnione były biblioteki z gmin miejskich zorganizowane w formie samodzielnych instytucji kultury, z wyłączeniem bibliotek warszawskich.

Tytuł Inspirującej Biblioteki Roku zdobyła Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego za VI edycja konkursu literackiego „O Szablę Komendanta”. Kolejne dwa miejsca, z niewielką różnicą punktową, zajęły:

  • II miejsce: MBP w Przasnyszu „Nakręceni na historie”;
  • III miejsce: MBP w Płońsku „Pamięć za serce”.

Komisja konkursowa przyznała naszej Bibliotece nagrodę za projekt „Nakręceni na historie” realizowany w roku 2017. Projekt – to ponad 20 wydarzeń (warsztaty, wycieczki, sesja zdjęciowa, spektakl teatralny, koncert) dla różnych grup wiekowych, to ponad 1000 uczestników, to 13 partnerów lokalnych. Jeszcze raz: wszystkim partnerom i uczestnikom serdecznie dziękujemy! To także Wasza nagroda.

 

 

 

 

 

 
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama