Ikona Facebooka


”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

PostHeaderIcon Warsztaty świąteczne w Filii nr 2

Przez dwa dni gościliśmy najmłodszych czytelników w Filii nr 2 w ramach warsztatów Bożonarodzeniowych. Gościliśmy klasę I b oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Pierwszoklasiści na podstawie wiersza "Mikołaj" Małgorzaty Strzałkowskiej ćwiczyli czytanie ze zrozumieniem a także bawili się rymami wyszukanymi z tekstu. Aktywność uczniów była ogromna. Dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach oraz zabawach ruchowych. Największą radość  sprawiła jednak praca plastyczna - prezent dla Mikołaja w postaci własnoręcznie zrobionej kartki w kształcie renifera. Na koniec zajęć dzieci pięknie podziękowały za przeprowadzone warsztaty i złożyły świąteczne życzenia.

Przedszkolaki po wysłuchaniu wiersza Tadeusza Kubiaka pt. " Wieczór wigilijny " opowiadały o tradycji i symbolach świąt Bożego Narodzenia. Wykazały się ogromną znajomością potraw wigilijnych oraz kolęd. Z radością przystąpiły do tworzenia kart świątecznych. Ze skupieniem i świąteczną atmosferą dzieci starannie wykonywały swoje prace. A na koniec oczywiście nie mogło zabraknąć oglądania książeczek z zakresu literatury dziecięcej.

Dziękujemy Paniom: Justynie Krynickiej - wychowawcy klasy I b, Ewie Targońskiej oraz Katarzynie Sitarskiej - wychowawcom dzieci z Oddziału Przedszkolnego za pomoc oraz współpracę, a także dzieciom! Za wspaniałą, przyjazną atmosferę, aktywność i radość wnoszoną do Biblioteki

 
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama