agnieszka lingas loniewska filmikZapraszamy Państwa na spotkanie z Panią Agnieszką Lingas-Łoniewską .Czytelnicy biblioteki mieli możliwość wcześniejszego zadawania pytań, na które autorka udzieliła wyczerpujących odpowiedzi.

Nagranie dostępne jest na naszym profilu na YouTubie. Zapraszamy do obejrzenia - naprawdę warto.

AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA - wrocławska autorka ponad trzydziestu bestsellerowych powieści stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Zadebiutowała powieścią „Bez przebaczenia". Jest założycielką portalu „Czytajmy polskich autorów", który promuje polską literaturę. Prowadzi fanpage na Facebooku „Pisarka czyta" - tu publikuje recenzje innych książek. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej" Kobieta Wpływowa, a od 2017 r. jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku.

logo kultura w sieci