ewa woydyllo zapowiedzMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie z Panią Ewą Woydyłło - Osiatyńską. Czytelnicy biblioteki mieli możliwość  wcześniejszego zadawania pytań ,na które pani  psycholog, terapeuta uzależnień  udzieliła wyczerpujących  odpowiedzi.

Premiera już 30 czerwca 2020 o godzinie 17:00 na kanale YouTube oraz na Facebooku Biblioteki

EWA WOYDYŁŁO-OSIATYŃSKA -  doktor psychologii, psychoterapeutka, publicystka i autorka książek, m.in. „Sekrety kobiet", „Podnieś głowę", „W zgodzie ze sobą"," Buty szczęścia," „Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji." Od 30 lat w Fundacji Batorego kieruje szkoleniem specjalistów w dziedzinie uzależnień w Europie Wschodniej i Azji Centralnej.

logo kultura w sieci