agnieszka lingas łoniewskaW lipcu planujemy spotkanie autorskie online  z Agnieszką Lingas -Łoniewską. Prosimy o nadsyłanie pytań do naszego gościa na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 czerwca.

AGNIESZKA  LINGAS – ŁONIEWSKA - wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Zadebiutowała powieścią „Bez przebaczenia". Jest założycielką portalu „Czytajmy polskich autorów", który promuje polską literaturę. Prowadzi fanpage na Facebooku „Pisarka czyta" - tu publikuje recenzje innych książek. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej" Kobieta Wpływowa, a od 2017 r. jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu
Kultura w sieci