ewa woydyllo zapowiedzZapraszamy Państwa na spotkanie z Panią Ewą Woydyłło - Osiatyńską .Czytelnicy biblioteki mieli możliwość  wcześniejszego zadawania pytań ,na które pani  psycholog, terapeuta uzależnień  udzieliła wyczerpujących  odpowiedzi.

Spektrum tematyczne było ogromne od uzależnienia emocjonalnego ,depresji ,aż po radzenie sobie z samotnością, wzmocnienie poczucia własnej wartości. Nagranie dostępne jest na naszym profilu na YouTubie. Zapraszamy do obejrzenia - naprawdę warto.

EWA WOYDYŁŁO-OSIATYŃSKA -  doktor psychologii, psychoterapeutka, publicystka i autorka książek, m.in. „Sekrety kobiet", „Podnieś głowę", „W zgodzie ze sobą"," Buty szczęścia," „Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji." Od 30 lat w Fundacji Batorego kieruje szkoleniem specjalistów w dziedzinie uzależnień w Europie Wschodniej i Azji Centralnej.

logo kultura w sieci