kultura w sieciZapraszamy Państwa do obejrzenia podsumowania projektu pt. "Biblioteka Otwarta na Ludzi i Nowe Emoc(j)e", realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. W 2020 roku w czasie ograniczonej mobilności i izolacji niemożliwy albo znacznie utrudniony stał się udział naszych czytelników w wydarzeniach kulturalno-edukacyjnych i realizacja tradycyjnej oferty Biblioteki w tym zakresie. W związku z powyższym głównym celem projektu było –niezależnie od okoliczności zewnętrznych - utrzymanie i wzmocnienie relacji z czytelnikami i promocja czytelnictwa oraz udostępnianie informacji. Dziś chcemy podsumować te wszystkie wydarzenia a także usługi, które zostały zrealizowane dzięki projektowi. Dziękujemy, że jesteście z nami!

logo kultura w sieci

Podsumowanie projektu Biblioteka on-line