Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień III - relacja

1Podczas trzeciego dnia Wakacji z biblioteką przenieśliśmy się w świat pszczelarstwa.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień II - relacja

1Zakończyliśmy drugi dzień Wakacji z Biblioteką.

Rajd Odjazdowy Bibliotekarz 2024 - relacja

1Lato z biblioteką rozpoczęliśmy bardzo aktywnie od 10. edycji rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Spotkanie autorskie z Moniką Richardson - relacja

1

Autorka i współautorka książek, ”Moja Europa da się lubić”, ”Pożegnanie z Anglią”, ”Polki na bursztynowym szlaku”(, wspólnie z Lidią Popiel zostały ambasadorkami bursztynu), ”Kuchnia kobiet”, ”Lubię być Polakiem” prowadząca program ”Europa da się lubić”, redaktorka naczelna „Zwierciadła”  Monika Richardson była Gościem biblioteki.

Spotkanie autorskie z Adamem Wajrakiem - relacja

1Zaproszenie Biblioteki przyjął długo oczekiwany przez nas Adam Wajrak. Nasz Gość na co dzień mieszka we wsi Teremiski w Puszczy Białowieskiej.

Poranek z Biblioteką - relacja 01.06

1W ubiegłą sobotę odbył się ostatni przedwakacyjny Poranek z Biblioteką.  Z okazji Dnia Dziecka odbyły się warsztaty z robotyki Lego.