Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień IX - relacja

1Za nami przedostatni dzień Wakacji z Biblioteką. Spotkanie rozpoczęliśmy od kreatywnego pokazu kina 3D.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień VIII - relacja

1Wakacje z Biblioteką powoli dobiegają końca. Ósmy dzień zajęć rozpoczęliśmy od aktywności fizycznych na świeżym powietrzu.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień VII - relacja

1.Podczas siódmego dnia Wakacji z Biblioteką odwiedziła nas Pani Marta Pęczkowska z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Przasnyszu.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień IV - relacja

1Podczas czwartego dnia Wakacji z Biblioteką odwiedziła nas Pani Marta Pęczkowska z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Przasnyszu.

Spotkanie z Robertem Jasiakiem - relacja

1Rok 2024 został ogłoszony przez Sejm rokiem Marka Hłaski – autora opowiadań, powieści, scenarzysty filmowego, uważanego za jednego z najciekawszych polskich prozaików drugiej połowy XX w.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień I - relacja

1Za nami pierwszy dzień Wakacji z Biblioteką.