Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Zajęcia logopedyczne w filii dla dzieci

W dniu 10 lipca 2013 roku Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży odwiedzili pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu, pani Urszula Kornalewska - logopeda i pani Izabela Szypulska – pedagog, którzy przeprowadzili zajęcia „Gimnastyka dla języka - reguły dla gaduły”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia wakacyjne rozpoczęte

W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży rozpoczęliśmy wakacyjne zajęcia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Nowogród V moduł

13-14.06.2013 r. zakończyliśmy w Nowogrodzie cykl warsztatów planowania rozwoju biblioteki, który obejmował następujące zagadnienia: badanie potrzeb mieszkańców, analiza roli biblioteki w społeczności lokalnej, planowanie i zarządzanie zmianą w instytucji, formułowanie misji i wizji biblioteki, planowanie działań edukacyjnych i informacyjnych biblioteki ze szczególnym uwzględnieniem tych dotyczących rynku pracy, współpraca biblioteki z innymi instytucjami organizacjami w szczególności zajmującymi się lokalnym rynkiem pracy, opracowanie planu rozwoju biblioteki oraz szkolenie blended learningowe „Biblioteczne OKNO NA RYNEK pracy”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Teatr w bibliotece

W dniu 5 czerwca 2013 r. w Filii nr 2 dla Dzieci i Młodzieży miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Bibliotekę odwiedził Teatr Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa, który zaprezentował młodym widzom - uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, spektakl pt. „Tajemnica zaginionych liter”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka w Filii nr 2

W dniu 1 czerwca na dzieci, które licznie przybyły do biblioteki czekało mnóstwo atrakcji. Młodzi czytelnicy chętnie uczestniczyli w różnych grach i zabawach. Zostali także obdarowani drobnymi upominkami i słodyczami.

Więcej…

 
Reklama
Wakacje z biblioteką
Reklama

Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama