MBP Przasnysz - Wydarzenia
Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Wycieczka przedszkolaków do Filii nr 1

Dziś gościliśmy w naszej bibliotece grupę 6-latków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Przasnyszu. Dzieci zwiedziły wypożyczalnię, dowiedziały się co trzeba zrobić, aby zostać czytelnikiem oraz jakie są zasady wypożyczania książek.

Więcej…

 

PostHeaderIcon RODO

Informujemy, że w związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i wejściem w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO):

- we wszystkich placówkach Biblioteki został zmieniony wzór karty zobowiązań poszerzony o klauzulę informacyjną dotyczącą praw użytkowników Biblioteki związanych z przetwarzaniem ich danych przez naszą instytucję.
- na stronie bip.mbpprzasnysz.pl zamieszczony został nowy Regulamin Korzystania z Usług Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z.Nałkowskiej w Przasnyszu.
 

PostHeaderIcon Warsztaty kulinarne w Filii nr 1

O tym że biblioteka to miejsce, w którym spotykamy się nie tylko po to, aby wypożyczać książki wszyscy się już przekonaliśmy. To również przestrzeń i przyjazne miejsce dla rozwoju rożnych grup społecznych w każdym wieku.Tym razem - wspólnie z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Powiatowych im. H.Sucharskiego w Przasnyszu - zaprosiliśmy wszystkich chętnych do udziału w cyklu spotkań kulinarnych "Poznaj kuchnię swoją i innych narodów".

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Mamy w Filii nr 2

Już jutro obchodzimy Dzień Matki. Jest to wspaniała okazja, by podziękować naszym mamom za ich miłość, troskę i wychowanie. Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 postanowiły uczestniczyć w warsztatach plastycznych w bibliotece i przygotować piękne laurki dla swoich mam.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Noc i Dzień z biblioteką

Drodzy Czytelnicy serdecznie zapraszamy Was na  Noc  i Dzień z biblioteką .

W piątek 15 czerwca akcja , happening „PrzeprowadźMY bibliotekę”  zaczynamy o godz.18.30 przy dźwiękach muzyki, wspólnie utworzymy łańcuch czytelników, miłośników książek, i symbolicznie zainaugurujemy przenosiny do nowej siedziby. Metodą z „rąk do rąk  - podaj książkę” 100 pierwszych książek powędruje na swe nowe miejsce.

Za pomoc podziękujemy Wam zapraszając o godz. 19.00 na seans filmowy - obejrzymy polski film fabularny „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego z 2017 roku. W rolach głównych wystąpili m.in. Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Kamila Kamińska, Anna Próchniak i Adam Woronowicz.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama