Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Kolorowe cuda z papieru

Podczas dzisiejszych zajęć nasi uczestnicy ćwiczyli swoje zdolności manualne. Mogli je rozwinąć dzięki japońskiej sztuce origami. Ich  zadaniem było wykonanie ptaków z papieru bez użycia kleju. Naszym gościom bardzo przypadła do gustu możliwość stworzenia "czegoś  z niczego".

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Biblioteka pod szpileczką" dla Pauliny Król

W niedzielę 21 stycznia na przasnyskim Rynku odbędzie się "Spot Charytatywny Dla Pauliny". Z tej okazji członkinie Klub Rękodzieła działającego przy Filii nr 1 wykonały własnoręcznie lalkę Natalkę oraz bukiet pięknych, czerwonych tulipanów. Będzie można nabyć je w drodze licytacji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wywiad w TV Media Przasnysz

We wtorek gościem TV Media Przasnysz była dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Pani Małgorzata Sobiesiak, która mówiła o działalności naszej placówki w 2017r., o nowej siedzibie, do której biblioteka przenosi się już w czerwcu tego roku, a także o zmieniającej się misji bibliotek we współczesnym społeczeństwie.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu na www.mediaprzasnysz.pl

 

PostHeaderIcon Kodowanie na dywanie

Uczestnicy dzisiejszych zajęć w Filii nr 2 w ramach Ferii z Biblioteką wzięli udział w zajęciach pn. "Kodowanie na dywanie".
Nauka kodowania bez użycia urządzeń elektronicznych przypadła dzieciom do gustu. Zaangażowanie, logiczne myślenie, rywalizacja a także współpraca towarzyszyły dzieciom przez całe zajęcia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Papierowe atrakcje na zimowe wakacje

Tematem przewodnim dzisiejszych zajęć były prace plastyczne. Dzieci pod nadzorem Pani Ewy Żbikowskiej miały za zadanie wykonać  sowy, które posłużą maluchom jako laurki dla babci i dziadka.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Sobota
24 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama