Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Wyjazd do Filharmonii Podlaskiej

W minioną sobotę zabraliśmy naszych czytelników na kolejne spotkanie ze sztuką. Tym razem był to wyjazd do Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Musical na podstawie powieści Gastona Leroux „Upiór w Operze” przyciągnął uwagę wszystkich zgromadzonych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wycieczka przedszkolaków do Filii nr 1

Dziś gościliśmy w naszej bibliotece grupę 6-latków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Przasnyszu. Dzieci zwiedziły wypożyczalnię, dowiedziały się co trzeba zrobić, aby zostać czytelnikiem oraz jakie są zasady wypożyczania książek.

Więcej…

 

PostHeaderIcon RODO

Informujemy, że w związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i wejściem w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO):

- we wszystkich placówkach Biblioteki został zmieniony wzór karty zobowiązań poszerzony o klauzulę informacyjną dotyczącą praw użytkowników Biblioteki związanych z przetwarzaniem ich danych przez naszą instytucję.
- na stronie bip.mbpprzasnysz.pl zamieszczony został nowy Regulamin Korzystania z Usług Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z.Nałkowskiej w Przasnyszu.
 

PostHeaderIcon Warsztaty kulinarne w Filii nr 1

O tym że biblioteka to miejsce, w którym spotykamy się nie tylko po to, aby wypożyczać książki wszyscy się już przekonaliśmy. To również przestrzeń i przyjazne miejsce dla rozwoju rożnych grup społecznych w każdym wieku.Tym razem - wspólnie z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Powiatowych im. H.Sucharskiego w Przasnyszu - zaprosiliśmy wszystkich chętnych do udziału w cyklu spotkań kulinarnych "Poznaj kuchnię swoją i innych narodów".

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Mamy w Filii nr 2

Już jutro obchodzimy Dzień Matki. Jest to wspaniała okazja, by podziękować naszym mamom za ich miłość, troskę i wychowanie. Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 postanowiły uczestniczyć w warsztatach plastycznych w bibliotece i przygotować piękne laurki dla swoich mam.

Więcej…

 
Reklama
Wakacje z biblioteką
Reklama

Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama