MBP Przasnysz - Wydarzenia
Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Igłą i nitką malowane, czyli haft matematyczny

Dziś rozpoczęliśmy trzeci już tydzień „Wakacji z Biblioteką”. Tym  razem mogliśmy poćwiczyć sztukę zwaną haftem matematycznym. Dzieci bardzo zaangażowały się w zajęcia, rozwijając nową umiejętność.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ćwicz z książką... na świeżym powietrzu

Dziś zakończyliśmy drugi tydzień "Wakacji z biblioteką". Ze względu na sprzyjającą pogodę postanowiliśmy spędzić ten czas na świeżym powietrzu, dlatego też wybraliśmy się do Parku Linowego "Gibon". Jest to fantastyczne miejsce dla osób w każdym wieku, w którym można przeżyć wspaniałą przygodę i w niecodzienny sposób spędzić czas.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Bezpieczne wakacje

Przasnyscy policjanci z myślą o bezpieczeństwie w czasie wakacji aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach. Dziś w naszej bibliotece odbyła się prelekcja z policjantem Panem asp.szt. Krzysztofem Błaszczakiem, której celem było przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania pełne atrakcji

Za nami kolejny wspaniały dzień wakacyjnych zajęć w bibliotece. Dziś odbyło się spotkanie z Panem Robertem Bakułą - treserem i jego psem terapeutycznym o wdzięcznym imieniu Ishi.  Pan Robert  w bardzo przystępny sposób wyjaśnił dzieciom, jak  należy się zachowywać wobec napotkanych, nieznanych  zwierząt domowych uczulając  je w szczególności na zachowanie ostrożności w kontaktach z tymi zwierzętami.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dlaczego tak ważne są pszczoły?

Podczas "Wakacji z biblioteką" uczymy się i bawimy. Dziś odbyły się zajęcia z Panem Jerzym Michalskim, który jest pasjonatem i hodowcą pszczół.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama