spotkanie autorskie z Arturem BarcisiemWtorkowe, wrześniowe popołudnie, sala wielofunkcyjna biblioteki wypełniona publicznością. Wszyscy czekają na bohatera spotkania Pana Artura Barcisia - pojawia się na scenie witany gromkimi brawami. Znakomitego gościa powitała Pani dyrektor Małgorzata Sobiesiak. W trakcie spotkania aktor opowiadał o swoim dzieciństwie, początkach kariery, ważnych rolach filmowych ,pracy w teatrze oraz serialach „Miodowe lata” i ”Ranczo”.

Rozmawialiśmy też o wyreżyserowanych spektaklach muzycznych , rolach dubbingowych., bajkach terapeutycznych, których jest współautorem. Gość chętnie i z humorem odpowiadał na pytania publiczności. Po spotkaniu można było otrzymać autograf i zrobić zdjęcie.

Dziękujemy za spotkanie i życzymy wielu artystycznych wyzwań.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura