Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Zaproszenie na wyjazd do Filharmonii Podlaskiej

Zapraszamy na kolejny wyjazd teatralny. Tym razem będzie to opera TURANDOT w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

„TURANDOT”- to baśń o okrutnej chińskiej księżniczce i odważnym księciu Kalafie, przedstawiająca odwieczną walkę płci.
„Turandot” jest ostatnią nieukończoną operą Giacoma Pucciniego, w której możliwości twórcze kompozytora objawiły się najpełniej, a dzieło osiągnęło niespotykaną dotąd w jego twórczości siłę wyrazu. Pracę nad operą przerwała śmierć Pucciniego, finał utworu dopisał Franco Alfano. Czy książę Kalaf uniknie tragicznej śmierci? Czy księżniczka Turandot przezwycięży bezwzględne pragnienie swojego serca?

Wyjazd - 26 stycznia 2019 r. (sobota) godz.15:00. Koszt biletu 85,50  zł. plus przejazd i ubezpieczenie 50 zł. zapisy  do 21 listopada  pod nr tel.29 714 10 27. Wpłaty można dokonać w Filii nr1 od 19 do 21 listopada.

Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018