Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki - I spotkanie

We wtorek 23.10.2018 po raz pierwszy spotkali się uczestnicy Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Najbardziej zagorzali miłośnicy książek i biblioteki dotarli do nas, pomimo bardzo niesprzyjającej aury. Za to atmosfera panująca podczas spotkania była bardzo ciepła, a przede wszystkim - twórcza.

Była to okazja do przedstawienia pomysłów na projekty, które można będzie realizować w ramach Klubu. Mamy nadzieję, że grupa będzie się rozrastać, a Biblioteka wzbogaci się o nowych, młodych, kreatywnych przyjaciół. Zapraszamy!

O terminie następnego spotkania poinformujemy na naszej stronie internetowej, instagramie i profilu facebookowym.

Więcej informacji można uzyskać w oddziale dla dzieci i młodzieży lub pod nr tel. 297631615 (wew. 2).

Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018