Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Nowoczesny design w naszej bibliotece

Na zaproszenie Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce Filia w Przasnyszu w środę 24.10.2018 odbyło się w naszej instytucji spotkanie dla nauczycieli bibliotekarzy pn. "Nowoczesny design w bibliotece". Nowe wnętrza naszej siedziby i jej wyposażenie były pretekstem do dyskusji na temat znaczenia doboru wyposażenia i aranżacji wnętrz w działalności bibliotek, także bibliotek szkolnych.

Była to też okazja do nawiązania współpracy z bibliotekami szkolnymi z naszego regionu.

Dziękujemy Paniom Ewie Żbikowskiej, Luizie Dawidziuk i Anecie Dobrzyńskiej (Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu) za ciekawą promocję naszej instytucji wśród nauczycieli bibliotekarzy.

Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018