Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

PostHeaderIcon Jesienny "Poranek w Bibliotece"

W trzecią sobotę miesiąca zapraszamy dzieci na "Poranek w Bibliotece". Październikowy Poranek upłynął pod znakiem jesieni.

Spotkanie rozpoczęliśmy od zabawy integracyjnej. Była to okazja do lepszego poznania nowych koleżanek i kolegów. Następnie nasi goście wcielili się w role detektywów przyrody. Każda grupa miała za zadanie odnaleźć liście w danym kolorze i rozwiązać kolejno zagadkę, krzyżówkę oraz wykreślankę. Wszyscy spisali się doskonale, dobrze się przy tym bawiąc.
Na koniec czekała na nas praca plastyczna, podczas której dzieci  wykazały się dużą kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi.
Fantastyczna atmosfera i zabawa towarzyszyły nam przez całe sobotnie przedpołudnie.
Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za uczestnictwo w Poranku! Zapraszamy już za miesiąc na kolejne spotkanie! Pamiętajcie - trzecia sobota listopada!

Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018