Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon "Doktor Żywago" w Filharmonii Podlaskiej - relacja

13 października 2018 r.  ponownie odwiedziliśmy z naszymi czytelnikami Filharmonię Podlaską. Tym razem był to wyjazd na spektakl pt."Doktor Żywago" według dzieła Borysa Pasternaka - epickiej opowieści o miłości niemożliwej  z historią Sowieckiej Rosji w tle. W istocie spektakl to wielkie wyznanie miłości – aktualne bez względu na czasy i miejsce.
Teatr przywitał nas pięknymi wnętrzami, przestrzenią i dobrym, nowoczesnym  stylem. Adaptacja powieści, zrealizowana z dużym rozmachem, zrobiła na nas wszystkich ogromne wrażenie: począwszy od gry aktorskiej, kończąc na wspaniałej scenografii.

Uczestnicy wyjazdu byli zachwyceni zarówno miejscem, jak i przedstawieniem. Dla nas to tylko potwierdzenie, że nadal warto organizować wyprawy na takie wspaniałe kulturalne uczty - chętnych nie brakuje!

Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018