Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

PostHeaderIcon Kreatywne zabawy z książką

Motywem przewodnim dzisiejszych zajęć była oczywiście książka. Dzięki pani Anecie Dobrzyńskiej szybko minął nam czas przy wspaniałej zabawie!

Nie wszyscy wiedzą, że książki służą także do zabawy. Dzisiejszego dnia, szukaliśmy skojarzeń do wybranych słów z książki pt. "Bolek i Lolek". Na jej podstawie układaliśmy puzzle, ćwiczyliśmy koncentrację a także rozwijaliśmy słownictwo i zdolności manualne. W części plastycznej odrysowaliśmy swoje dłonie tworząc "dłonie szczęścia", które podarujemy w prezencie najbliższym. Skorzystaliśmy również z pięknej pogody i udaliśmy się na pobliski plac zabaw uczestnicząc w grach i zabawach ruchowych.

Serdeczne podziękowania dla pani Anety Dobrzyńskiej z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu za ciekawe zajęcia i owocną współpracę!

15 Października 2018
Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi