Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon Ćwicz z książką... na świeżym powietrzu

Dziś zakończyliśmy drugi tydzień "Wakacji z biblioteką". Ze względu na sprzyjającą pogodę postanowiliśmy spędzić ten czas na świeżym powietrzu, dlatego też wybraliśmy się do Parku Linowego "Gibon". Jest to fantastyczne miejsce dla osób w każdym wieku, w którym można przeżyć wspaniałą przygodę i w niecodzienny sposób spędzić czas.

Dzieciaki wzięły udział w zabawach i konkurencjach sportowych, które poprowadziła Pani Aneta Dobrzyńska z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu. Uczestnicy poprzez zabawy takie jak: "Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy", "Kolory", "Wyścigi z książką na głowie", ćwiczyli koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci miały również możliwość zabawy na małej trasie Parku Linowego tzw. "Gibonek". Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem. Wyprawa dostarczyła uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy Pani Anecie Dobrzyńskiej i właścicielom Parku Linowego "Gibon" za wspólną zabawę. Zapraszamy od poniedziałku na kolejny tydzień "Wakacji z Biblioteką"!

Dzisiaj jest: Sobota
20 Października 2018