Z Biblioteką w Łazienkach Królewskich
Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Z Biblioteką w Łazienkach Królewskich

Wczoraj, w słoneczne niedzielne popołudnie zabraliśmy naszych czytelników do Łazienek Królewskich na Koncert Chopinowski. Po raz pierwszy (a sądząc po reakcjach uczestników, nie ostatni) organizowaliśmy wyjazd na tego typu wydarzenie. To była prawdziwa uczta duchowa!

W tegorocznym - 59. sezonie Koncertów Chopinowskich wystąpi w sumie 42 pianistów. Są to zarówno największe sławy muzyki klasycznej, jak i młodzi, uzdolnieni muzycy, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Dzięki występom wybitnych pianistów oraz urokliwej scenerii Łazienek Królewskich Koncerty Chopinowskie zyskały miano kulturalnej wizytówki stolicy.

Ta "muzyczna przygoda" była dla nas wspaniałym doświadczeniem zwłaszcza, iż większość z nas brała udział w tego typu wydarzeniu po raz pierwszy.

Dzisiaj jest: Piątek
17 Sierpnia 2018