Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

PostHeaderIcon Festyn integracyjny

Dziś odbył się festyn integracyjny, w którym uczestniczyli uczniowie „Naszej Szkoły" biorący udział w serii warsztatów organizowanych w  Filii nr 1 pt. "Bajkowa biblioteka" oraz uczniowie klas III Szkoły Podstawowej nr 1 -  finaliści konkursu plastycznego „Mój bohater".

W dobrej zabawie nie przeszkodziła nam pogoda, pomimo której wszyscy  byli uśmiechnięci i radośni.

Na wszystkich czekało wiele niespodzianek: udział w różnych  rozgrywkach z nagrodami oraz zabawach prowadzonych przez animatorów z  firmy TAKT.

Festyn był jednocześnie finałem naszych spotkań i rozmów o świecie, w  którym każdy może być bohaterem, świecie, w którym jesteśmy tacy sami oraz w którym nikt nie powinien być sam.

W Filii nr 1 przy ul. Orlika 27 można  podziwiać prace plastyczne wykonane przez uczniów uczestniczących w  zajęciach pod hasłem "I w bibliotece możesz spotkać bohatera".  Zapraszamy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim współpracownikom oraz uczestnikom za  wspaniałą oraz niezapomnianą atmosferę.

Projekt „Teatr-Kino-Biblioteka:historia jednego budynku”
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

15 Października 2018
Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi