Warsztaty kulinarne w Filii nr 1
Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Warsztaty kulinarne w Filii nr 1

O tym że biblioteka to miejsce, w którym spotykamy się nie tylko po to, aby wypożyczać książki wszyscy się już przekonaliśmy. To również przestrzeń i przyjazne miejsce dla rozwoju rożnych grup społecznych w każdym wieku.Tym razem - wspólnie z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Powiatowych im. H.Sucharskiego w Przasnyszu - zaprosiliśmy wszystkich chętnych do udziału w cyklu spotkań kulinarnych "Poznaj kuchnię swoją i innych narodów".

Rozpoczęliśmy nasze spotkania od kuchni staropolskiej. Po prezentacji poprowadzonej przez uczniów ZSP z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych odbyła się dyskusja połączona z degustacją potraw przygotowanych przez młodzież.

Dziękujemy Pani Irenie Dołędze i Aldonie Włodarczyk nauczycielkom  Zespołu Szkół Powiatowych oraz uczniom tej szkoły za poprowadzenie spotkania, a uczestnikom za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę. Kolejna przygoda kulinarna czeka nas we wrześniu. Tym razem będzie to kuchnia włoska.

Projekt „Teatr-Kino-Biblioteka:historia jednego budynku”
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Piątek
17 Sierpnia 2018