Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

PostHeaderIcon Dzień Mamy w Filii nr 2

Już jutro obchodzimy Dzień Matki. Jest to wspaniała okazja, by podziękować naszym mamom za ich miłość, troskę i wychowanie. Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 postanowiły uczestniczyć w warsztatach plastycznych w bibliotece i przygotować piękne laurki dla swoich mam.

Przed przystąpieniem do zajęć dzieci rozwiązały krzyżówkę, której hasło brzmiało "Moja mama". Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w opisie swoich mam, ich cech charakteru, co lubią robić oraz jak razem spędzają czas. Następnie w formie kalambur próbowaliśmy odgadnąć czynności, które nasze Mamy wykonują każdego dnia. Pięknym elementem zajęć było stwierdzenie, że całym rokiem powinniśmy pomagać obojgu rodzicom a przede wszystkim dziękować i mamie i tacie, za to, że nas kochają i wychowują nawet wtedy, gdy jesteśmy niegrzeczni. Własnoręcznie wykonane laurki dzieci wręczą swoim mamom już jutro w dniu ich święta.

Serdeczne życzenia składamy wszystkim Mamom, by uśmiech na twarzy rozpromieniał każdy ich dzień.

Dziękujemy uczestnikom - klasie I b za obecność i wspaniałą atmosferę oraz wychowawczyni pani Justynie Krynickiej za współpracę.

Wakacje z biblioteką

20 Czerwca 2018