Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

PostHeaderIcon Przedszkole "WIOLA" w Filii nr1

Dziś po raz pierwszy odwiedziła nas grupa 6-latków z Niepublicznego Przedszkola "WIOLA". Rozpoczęły swoją wizytę od zwiedzenia wypożyczalni, dowiedziały się co trzeba zrobić aby zostać czytelnikiem biblioteki oraz jakie są zasady wypożyczania książek. Kolejną część spotkania rozpoczęliśmy od zabawy integracyjnej "Pajęczynka". Dzieci miały za zadanie rzucać do siebie kłębek włóczki tak aby powstała kolorowa pajęczyna. Następnie wysłuchały bajki pt. "Wilk i siedem koźląt". Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowe motylki wykonane metodą origami oraz zakładki do książek.

Dzieciom bardzo podobała się wizyta w bibliotece, a kolejne spotkanie z zaprzyjaźnionymi przedszkolakami czeka nas już za miesiąc.

15 Października 2018
Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi