Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie - zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu,  Wydawnictwo Muza i Miasto Przasnysz zapraszają na spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską 5 czerwca (wtorek) godz.17.00 biblioteka główna.

Będziemy gościć autorkę dzień przed premierą  jej najnowszej książki ”Miłość ma twoje imię”

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w czytelni biblioteki głównej lub rezerwacja tel. pod nr 29 756 49 50

Ilona Gołębiewska – W swojej twórczości łączy romantyzm Nory Roberts, tajemniczość Danielle Steel oraz psychologiczny realizm postaci Alice Munro. Mistrzyni emocji!

Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, a także skutecznie szkoli dorosłych i odkrywa nowe smaki życia wraz z seniorami. Jest poetką, debiutowała w 2012 r. tomem poezji „Traktat życia”, należy do Światowego Stowarzyszenia Poetów (Movimiento Poetas del Mundo). Autorka wielu książek i artykułów oraz bajek, baśni, opowiadań dla dzieci i młodzieży.

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018