Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

PostHeaderIcon Kino "Światowid" - wspomnienia

Miejska Biblioteka Publiczna prosi przasnyszan o podzielenie się swoimi wspomnieniami na temat dawnego kina "Światowid” (wcześniej budynek Teatru Miejskiego) Jeśli pamiętacie Państwo kino „Światowid” macie ciekawe wspomnienia z nim związane, pamiątki , zdjęcia, a może słyszeliście o teatrze w tym miejscu? Opowiedzcie nam o tym. Ocalmy od zapomnienia lokalną  historię ,a zebrane opowieści posłużą nam do utworzenia archiwum historii mówionej .

Osoby, które chciałyby udostępnić archiwalne zdjęcia, dokumenty,  pamiątki, bądź podzielić się swoimi wspomnieniami serdecznie zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt:

telefoniczny pod nr 29 756 49 50 lub osobiście w czytelni biblioteki  głównej.

Czekamy na Państwa  do końca czerwca.

Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018