Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Odwiedziny przedszkolaków w Filii nr 1

Bardzo lubimy odwiedziny naszych najmłodszych przyjaciół. Dziś gościliśmy maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 1.

Jak wygląda praca bibliotekarza? W jaki sposób można zostać czytelnikiem? To tylko nieliczne pytania, jakimi zasypały nas dzieci. Po udzielonych odpowiedziach dzieci z chęcią wysłuchały bajki "Złotowłosa i trzy niedźwiadki".
Ostateczną atrakcją okazała się możliwość przystawiania pieczątek na specjalnie przygotowanych książeczkach oraz własnoręcznie wykonane wiatraczki, które uczestnicy zabrali ze sobą. Dzieci zapewniły, że z pewnością odwiedzą nas ponownie. Zajęcia minęły w bardzo przyjaznej atmosferze, co sprawi, że na długo zostaną zapamiętane.

Serdecznie dziękujemy Paniom Małgorzacie Zalewskiej oraz Joannie Sobczyńskiej za miłą oraz niezapomnianą wizytę.

Wakacje z biblioteką

23 Lipca 2018