Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

PostHeaderIcon Robert Małecki - spotkanie autorskie - zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu oraz Miasto Przasnysz zapraszają 16 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17.00 na spotkanie z Robertem Małeckim – autorem powieści kryminalnych.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w czytelni lub rezerwacja pod nr tel. 297564950

W maju organizujemy  wycieczkę do Torunia śladami głównego bohatera powieści Marka  Benera – dziennikarza .

Robert Małecki

politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik kryminałów i thrillerów; uczestnik warsztatów kreatywnego pisania realizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, a także tych organizowanych przez Maszynę do Pisania; uczestnik warsztatów kryminalistycznych prowadzonych przez wykładowców Szkoły Policji w Pile. Laureat ogólnopolskich konkursów na opowiadanie kryminalne (MFK Wrocław i Kryminalna Piła). Jego debiut „Najgorsze dopiero nadejdzie" został wyróżniony w plebiscycie czytelników magazynu Pocisk tytułem Najlepszego Debiutu Kryminalnego 2016 r. Laureat Złotej Karety Nowości 2017 w kategorii „kultura".

Jeśli w jego głowie nie pulsuje bas Bena Otręby i nie rozbrzmiewają solówki Jurka Styczyńskiego, znaczy, że jest chory. Do tej pory nie był.

Dzisiaj jest: Sobota
21 Kwietnia 2018