Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon "Bajkowe eksperymenty"

Rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań z "Bajkową Biblioteką", w których uczestniczą dzieci z "Naszej Szkoły". Dzisiejsze zajęcia poprowadziły panie Edyta Długokęcka i Agnieszka Pawłowska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Dzieci miały okazję nauczyć się wielu nowych umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc. Uczestnicy po wysłuchaniu fragmentów bajek pt. "Calineczka", "Akademia Pana Kleksa", "Złota rybka" oraz "Kubuś Puchatek" wzięły udział w sensorycznych zabawach: wesołe kleksy z farby plakatowej na papierze, balonowe buźki, pływające kwiatki. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Kolejne spotkanie czeka nas już 28 marca.

Dzisiaj jest: Sobota
21 Kwietnia 2018