Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Walentynki w Filii nr 2

W dzień św. Walentego Filię nr 2 odwiedziła klasa III c wraz z wychowawczynią ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Zajęcia rozpoczęła krzyżówka, której hasło brzmiało: WALENTYNKI. Uczniowie mieli również okazję wysłuchać opowiadania pt. "Kwiatowe serca", które wprowadziło w nastrój walentynkowy. Ciekawym wyzwaniem był walentynkowy turniej, polegający na wykonaniu w parach 5 zadań. Dzieci z dużym zaangażowaniem kolejno wykonywały polecenia m.in. ułożeniu wyrazu z rozsypanki i wypisaniu 3 książek o tematyce miłosnej. Po turnieju dzieci przystąpiły do plastycznej części zajęć, na których zostały stworzone walentynki dla najbliższych. Zajęcia zakończyły wypisaniem miłych słów na serduszku, które znajdowało się na plecach dzieci a także Pani Ewy - wychowawczyni. Uczniowie z radością wypisywali miłe słowa, które sprawiły czytającym wiele radości!

Serdecznie dziękujemy klasie III c za aktywność, wspaniałą atmosferę, sympatię z jaką darzycie Bibliotekę oraz Pani Ewie Zatońskiej za owocną współpracę!

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018