Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Wyjazd do Teatru Wielkiego

Nasze wyjazdy teatralne dalej cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.Tym razem zabraliśmy naszych czytelników do Teatru Wielkiego na Operę - "Straszny dwór"
Dzieło Stanisława Moniuszki to opera łącząca cechy romantyczne i komediowe.Bardzo przystępna, pełna emocji i dowcipu.A od strony muzycznej "Straszny dwór " uznawany jest za najdoskonalsze operowe dzieło i jedno z najwybitniejszych dzieł w polskiej historii.
Nasi uczestnicy mieli też możliwość zwiedzenia wystawy Zbigniewa Marka Maciejewskiego, co dodatkowo ubogaciło nasze spotkanie z kulturą.

Był to bardzo sympatyczny pełen atrakcji i wrażeń wyjazd.Z pewnością zostanie na długo w pamięci naszym uczestnikom.

Dzisiaj jest: Sobota
21 Kwietnia 2018