Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Zakończenie Ferii w bibliotece

Zakończenie Ferii w Filii nr 1 w Przasnyszu przebiegło w energicznej atmosferze, dzisiejszą główną atrakcją był konkurs na ,,Najlepsze przebranie karnawałowe ", któremu towarzyszyły niezwykłe emocje .

W konkursie tym wygrały następujące osoby : 1. Lena Chudy- za strój kota, 2. Kornelia Lipka - za strój pirata, 3. Sylwia Miłoszewska- za strój Pocahontas. Całe dzisiejsze zajęcia prowadziła Pani Luiza Dawidziuk zapewniając rozrywkę dzieciom do końca pobytu w naszej Bibliotece. Oprócz wyboru na najlepsze przebranie dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami w różnych konkursach za, które były drobne nagrody. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia, obiecały odwiedzać nas cześciej. Serdecznie dziękujemy Pani Luizie Dawidziuk za zaangażowanie i czas poświęcony dzieciom.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018