Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Lapbookowy zawrót głowy

W przedostatni dzień ,,Ferii z Biblioteką" nasi uczestnicy odwiedzili Muzeum Historyczne, gdzie odbywały się dzisiejsze zajęcia. Dzięki tworzeniu Lapbooków najmłodsi mogli lepiej poznać historię miasta, w którym mieszkają. Przez jakie miejscowości płynie rzeka Węgierka ? Gdzie na mapie Polski leży Przasnysz ? Skąd miasto wzięło swoją nazwę ? To tylko niektóre z wielu informacji jakie przyswoiły dzieci.

Po skończeniu pracy plastycznej uczestnicy mogli zagrać w takie gry jak kalambury oraz głuchy telefon. Dziękujemy serdecznie Pracownikom Muzeum Historycznego za owocną współpracę oraz cudowne zajęcia. Zapraszamy jutro ponownie do Filii nr 1 na ostatni dzień zajęć, gdzie odbędzie się m.in. konkurs na najciekawsze przebranie.

Wakacje z biblioteką

23 Lipca 2018