Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon Pierwsze kroki w telewizji

Uczestnicy dzisiejszych zajęć "Ferii w Bibliotece" mieli okazję odwiedzić studio telewizji lokalnej - „Media Przasnysz”. Na miejscu Pan Łukasz Chrostowski opowiedział o pracy dziennikarza. Dzieci dowiedziały się, że każdy może nim zostać. Po oswojeniu się z kamerą, były już gotowe na udział w wywiadzie na żywo. Ucieszyła ich wieść, iż w najbliższym  czasie będą miały ku temu okazję.

Po powrocie do biblioteki czekał już na nas Pan Maciej Kowalski, pod  którego fachowym okiem zdobywaliśmy podstawową wiedzę muzyczną - znajomość nut oraz ich nazw. Wszystkim bardzo przypadły do gustu bum bum rurki, za pomocą których wystukiwaliśmy rytmy znanych melodii.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Chrostowskiemu oraz Maciejowi  Kowalskiemu za przeprowadzenie ciekawych oraz niezapomnianych zajęć.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018