Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

PostHeaderIcon Łamigłówki językowe dobre na każdą głowę

Za nami kolejny dzień ferii zimowych - tym razem w Filii nr 1. Dzieci z  wielką przyjemnością uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez  panią Anetę Dobrzyńską. Kolorowe oraz dynamiczne zajęcia urozmaicane elementami ruchowymi oraz  plastycznymi przypadły do gustu uczestnikom.

Dzięki pracy w grupie  dzieci mogły lepiej się poznać oraz zintegrować. Ułożenie jak największej ilości wyrazów wykorzystując litery jednego słowa, skojarzenia słowne oraz zagadki liczbowe sprzyjały rozwijaniu kreatywnego myślenia. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały prace plastyczne pt: „Ja i mój  Dziadek” oraz „Zimowy krajobraz”, które mogły zabrać ze sobą do domu. Dziękujemy za obecność i wspaniałą atmosferę!

Zapraszamy na jutrzejsze zajęcia o godz: 10:00 w Filii nr 1

Serdecznie dziękujemy Pani Anecie Dobrzyńskiej z Biblioteki  Pedagogicznej za ciekawe i miłe zajęcia.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018