Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Klub Rękodzieła "Biblioteka pod szpileczką"

W ubiegłą środę odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” działającego w Filii nr 1. Była to okazja do refleksji nad naszą dotychczasową współpracą i snucia planów na przyszłość.  W ostatnich miesiącach uczyliśmy się nowych technik rękodzielniczych, poznaliśmy różne metody wykonywania kwiatów ze wstążek, a także przygotowywaliśmy się do nadchodzącej zimy robiąc szale na drutach. Oczywiście nie zabrakło przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Panie wykonywały piękne bombki i różnego rodzaju dekoracje. Powstały także wspaniałe maskotki, które będą podarowane najbliższym jako prezent.

Klub Rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” tworzą Panie pełne pasji, pomysłów, zaangażowania i energii, mieszkanki Przasnysza i okolic.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w Nowym Roku, będziemy tworzyć, uczyć się nowych technik oraz pomożemy wcześniakom wykonując dla nich ośmiorniczki- przytulanki na szydełku. Startujemy już 10 stycznia! Do zobaczenia.

Kontakt: Marta Pielech (Filia nr 1) tel. 297141027

Wakacje z biblioteką