Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Warsztaty w Klubie Seniora

Na wczorajszym czwartkowym, już drugim z kolei spotkaniu z Paniami w Klubie Seniora na Osiedlu Orlika można już było poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Przy dźwiękach kolęd granych  w oddali przez Pana Andrzeja Ciubę, Panie wykonały rozpoczęte na poprzednim spotkaniu dekoracje świąteczne. Uczestniczkom  warsztatów bardzo podobały się  zajęcia, a przyjazna atmosfera w jakiej upłynęły  nasze spotkania każe sądzić, iż praca w grupie okazała się być bardzo pomocna. Panie podzieliły się też  swoimi pomysłami na świąteczne ozdoby oraz potrawy na stół wigilijny. Jak stwierdziły uczestniczki, które samodzielnie wykonały choinkę, do wykonania prac nie potrzebne są specjalne zdolności plastyczne, jedynie wyobraźnia, jak również troszkę cierpliwości i chęci, a reszta przyjdzie sama w trakcie tworzenia  pracy. Mamy nadzieję, że wykonane prace przyozdobią niejeden stół wigilijny, a nowo nabyte umiejętności zostaną docenione przez domowników.

Wakacje z biblioteką

Dzisiaj jest: Sobota