Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Warsztaty świąteczne w Filii nr 2

Przez dwa dni gościliśmy najmłodszych czytelników w Filii nr 2 w ramach warsztatów Bożonarodzeniowych. Gościliśmy klasę I b oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Pierwszoklasiści na podstawie wiersza "Mikołaj" Małgorzaty Strzałkowskiej ćwiczyli czytanie ze zrozumieniem a także bawili się rymami wyszukanymi z tekstu. Aktywność uczniów była ogromna. Dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach oraz zabawach ruchowych. Największą radość  sprawiła jednak praca plastyczna - prezent dla Mikołaja w postaci własnoręcznie zrobionej kartki w kształcie renifera. Na koniec zajęć dzieci pięknie podziękowały za przeprowadzone warsztaty i złożyły świąteczne życzenia.

Przedszkolaki po wysłuchaniu wiersza Tadeusza Kubiaka pt. " Wieczór wigilijny " opowiadały o tradycji i symbolach świąt Bożego Narodzenia. Wykazały się ogromną znajomością potraw wigilijnych oraz kolęd. Z radością przystąpiły do tworzenia kart świątecznych. Ze skupieniem i świąteczną atmosferą dzieci starannie wykonywały swoje prace. A na koniec oczywiście nie mogło zabraknąć oglądania książeczek z zakresu literatury dziecięcej.

Dziękujemy Paniom: Justynie Krynickiej - wychowawcy klasy I b, Ewie Targońskiej oraz Katarzynie Sitarskiej - wychowawcom dzieci z Oddziału Przedszkolnego za pomoc oraz współpracę, a także dzieciom! Za wspaniałą, przyjazną atmosferę, aktywność i radość wnoszoną do Biblioteki

 
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Sobota
24 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama