Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Czarodziejski flet - wyjazd do Teatru Narodowego

Kontynuujemy nasze wyjazdy teatralne. W piątek, 01.12.2017 już po raz kolejny zabraliśmy naszych Czytelników w niezwykłą podróż. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Wielkim, gdzie obejrzeliśmy spektakl - Operę "Czarodziejski flet".

Dzieło Wolfganga Amadeusa Mozarta to baśniowa opowieść o odwiecznej walce dobra ze złem. Choć od pierwszej premiery minęło ponad 200 lat, nie zmienia to faktu, iż na spektakl za każdym razem przybywa wiele osób, a sala wypełnia się po same brzegi.

Z pewnością wyjazd ten na długo zapadnie w pamięci osobom, które odwiedziły to miejsce po raz pierwszy. Nie tylko ze względu na wystrój oraz ogólny wygląd Teatru ale przede wszystkim na talent występujących tam aktorów.

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018