Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon Czarodziejski flet - wyjazd do Teatru Narodowego

Kontynuujemy nasze wyjazdy teatralne. W piątek, 01.12.2017 już po raz kolejny zabraliśmy naszych Czytelników w niezwykłą podróż. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Wielkim, gdzie obejrzeliśmy spektakl - Operę "Czarodziejski flet".

Dzieło Wolfganga Amadeusa Mozarta to baśniowa opowieść o odwiecznej walce dobra ze złem. Choć od pierwszej premiery minęło ponad 200 lat, nie zmienia to faktu, iż na spektakl za każdym razem przybywa wiele osób, a sala wypełnia się po same brzegi.

Z pewnością wyjazd ten na długo zapadnie w pamięci osobom, które odwiedziły to miejsce po raz pierwszy. Nie tylko ze względu na wystrój oraz ogólny wygląd Teatru ale przede wszystkim na talent występujących tam aktorów.

"Nakręceni na historie"

Dzisiaj jest: Niedziela