Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Jesienne zajęcia w bibliotece

W dniu dzisiejszym Filia nr 1 zorganizowała dla najmłodszych kolejne zajęcia dotyczące jesieni. Po zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania wypożyczalni oraz czytelni, nasi mali goście ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, mieli okazję wykazać się talentem plastycznym.

Wykonali kolaż wykorzystując włóczki w jesiennych kolorach. Powstały piękne, kolorowe drzewa, które można obejrzeć w czytelni Filii nr 1. Dzieci mogły również ćwiczyć swoją wyobraźnię poprzez wysłuchanie bajki relaksacyjnej "Jesienny liść" w akompaniamencie utworu A. Vivaldiego - "Cztery pory roku" cz. Jesień. Maluchy obiecały, że wrócą do nas ze swoimi rodzicami.
Serdecznie dziękujemy Paniom: Izabeli Kardaś oraz Izabeli Machnowskiej.

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Lutego 2018