Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

PostHeaderIcon Przasnysz Movie - naszemu miastu na urodziny!

Ostatnie tygodnie września były dla przasnyskich gimnazjalistów bardzo twórcze. W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwały prace nad krótkometrażowym filmem w aplikacji iMovie. Filmy powstały dwa i są naszym wspólnym prezentem dla Przasnysza na jego 590 urodziny, które obchodzimy dzisiaj - 10.10.2017r.

Uczniowie na podstawie stworzonych wcześniej scenariuszy, mieli za zadanie nagrać konkretne ujęcia za pomocą ogólnodostępnej aplikacji iMovie. Młodzież wyruszyła na ulice naszego miasta a zabawa była niezwykła! Radość i śmiech towarzyszyła gimnazjalistom podczas wędrówek po Przasnyszu.

Kolejnym wyzwaniem był montaż filmu. Dopasowanie odpowiednich scen wymagało ogromnej koncentracji i cierpliwości. Gimnazjaliści świetnie sobie poradzili, o czym możemy przekonać się oglądając filmy.

Dziękujemy uczniom: Wiktorii Borkowskiej,Patrycji Bulickiej, Patrycji Olewniczak, Julii Ślubowskiej, Anieli Obrębskiej, Barbarze Skibniewskiej, Mateuszowi Załęskiemu, Krystianowi Mamińskiemu, Patrykowi Tomaszewskiemu oraz Kacprowi Oświecimskiemu za zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość podczas realizacji zajęć oraz pani Monice Szlachetece za pomoc w organizacji i koordynacji warsztatów.
Koordynatorzy wydarzenia: Magdalena Obojska, Piotr Grabowski (MBP)

 

Projekt "Nakręceni na historie" realizowany we współpracy z Fundacją SCALAM.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

"Wakacje Dartha Vadera"

 

"Tour de Przasnysz"


 
Reklama
Wakacje z biblioteką
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Lipca 2018
Dzień Włóczykija
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama