Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon Jesienne czytanie na dywanie

W piątek, w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa przedszkolaków z Przedszkola Akademia Sukcesu "Wonderland". Spotkaniu towarzyszył jesienny  nastrój. Dzieci wysłuchały wierszy oraz bajek związanych z jesienią, które czytali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych : Patrycja Pogorzelska, Karolina Matłoch, Cezary Tyciński. Atrakcją były zagadki z niespodzianką i jesienne kolorowanki.

W podziękowaniu za wizytę przedszkolaki ofiarowały własnoręcznie wykonaną książkę "Przygody Smoka Leonarda", która zajęła honorowe miejsce w naszej bibliotece. Spotkanie przygotowali uczniowie ZSP w Przasnyszu pod kierunkiem Pana Michała Mocka - nauczyciela-bibliotekarza.

"Nakręceni na historie"

23 Października 2017