Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Piotr Bukartyk - zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza na recital Piotra Bukartyka, który odbędzie się 26 października(czwartek) o godz. 18.00 w Zajeździe Staropolskim(ul. Piłsudskiego 2D)

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w czytelni Biblioteki Głównej lub pod nr tel.29 756 49 50.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Piotr Bukartyk

Autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany od lat z piątkowych audycji w Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte radiowymi hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Piosenka z praniem w tle”. Jego piosenki wykonywali m.in. Varius Manx, Mieczysław Szcześniak czy Andrzej Krzywy.

"Nakręceni na historie"

Dzisiaj jest: Niedziela